Idź do

Leśniczówka w Zawoi na Stonowie

Na Stonów zapraszamy wszystkich spragnionych odpoczynku z dala od zgiełku. Do Państwa dyspozycji oddajemy świeżo odremontowany budynek leśniczówki na polanie Stonów z pokojami dwu- i trzyosobowymi z możliwością dostawki (łączna ilość miejsc - 12). Każdy pokój posiada pełny węzeł sanitarny z prysznicem. W pokojach nie ma odbiorników radiowych i telewizyjnych, na parterze znajduje się salka telewizyjna. Do użytku gości jest wspólna kuchnia z wyposażeniem (naczynia, nakrycia, indukcyjna płyta grzewcza, piekarnik elektryczny, kuchenka mikrofalowa, ekspres do kawy, lodówka, pralka). Ogrzewanie budynku zapewnia piec olejowy, przez co możliwe jest korzystanie z leśniczówki zarówno latem, jak i w zimie. Niezwykle atrakcyjna lokalizacja gwarantuje upragniony spokój i wyciszenie. Budynek usytuowany jest w sercu lasu, z dala od zabudowań. Całoroczny dostęp do budynku zapewnia dobrze utrzymana droga gruntowa, umożliwiająca bezproblemowy dojazd samochodem osobowym. Otoczenie leśniczówki jest ogrodzone i zamykane, w jego obrębie istnieje możliwość zapalenia ogniska lub grila. W leśniczówce mieszczą się:
 • 2 pokoje 3 osobowe z łazienką
 • 1 pokój 2 osobowy z łazienką
 • 1 pokój 2 osobowy z łazienką z możliwością 2 osobowej dostawki
 • kuchnia z jadalnią

Osada w Zawoi Rybnej

Rybna to urokliwe miejsce położone w Zawoi u podnóża Babiej Góry, zapraszamy tu wszystkich pragnących odpocząć z dala od zgiełku. Do Państwa dyspozycji oddajemy kwaterę w budynku osady BgPN w której może maksymalnie nocować do 5 osób. Kwatera mieści się na piętrze i jest wyposażona w 3 tapczaniki z możliwością 2 osobowej dostawki oraz łazienkę, aneks kuchenny z wyposażeniem (naczynia, nakrycia, lodówka) telewizor. W mieszkaniu jest centralne ogrzewanie. Kwatera jest całoroczna. Niezwykle atrakcyjna lokalizacja gwarantuje piękny widok na Babią Górę upragniony spokój i wyciszenie. Budynek osady znajduje się przy drodze blisko potoku. Dostęp do niego zapewnia droga gruntowa, umożliwiająca dojazd samochodem osobowym. Otoczenie osady jest ogrodzone, istnieje możliwość rozpalenia ogniska lub grila.

Osada w Zawoi Markowej

Zawoja Markowa położona jest u podnóża Babiej Góry. Do Państwa dyspozycji oddajemy kwaterę w budynku osady BgPN w której może maksymalnie nocować do 4 osób. Znajduje się w niej pokój z 3 tapczanikami i łazienka oraz kuchnia z wyposażeniem (naczynia, nakrycia, lodówka) i możliwością 1 osobowej dostawki. W mieszkaniu nie ma odbiorników radiowych i telewizyjnych. Kuchnia i pokój ogrzewane są piecem kuchennym i kaflowym. Kwatera jest całoroczna. Osada jest świetnym miejscem wypadowym na babiogórskie szlaki, jej lokalizacja "na końcu wsi" daje również możliwość odpoczynku od wielkomiejskiego zgiełku. Budynek usytuowany jest przy szosie, blisko potoku. W sąsiedztwie znajduje się plac zabaw dla dzieci, przystanek PKS i schron, w którym można palić ognisko.

W kwaterze mieszczą się:
 • pokój z 3 tapczanikami
 • kuchnia (z mozliwościa dostawki)
 • łazienka

Markowa

Opłaty za noclegi w pokoju gościnnym w osadzie wielorodzinnej na Markowej
Pokoje gościnne (opłata obejmuje VAT 8%) - stawki za 1 dobę
 • Pobyt jedną dobę od osoby  30 zł
 • Pobyt powyżej 1 doby od osoby  25 zł
 • Pracownicy parków narodowych z najbliższą rodziną (dzieci, współmałżonek), członkowie Rady Naukowej Parku przebywający w celach służbowych, osoby współpracujące z parkiem w zakresie badań naukowych, inwentaryzacji przyrodniczej, edukacji - przebywające służbowo  20 zł
 • Dzieci do lat 5 nie korzystające z oddzielnego miejsca  10 zł

Rybna i Stonów

Opłaty za noclegi w pokoju gościnnym w osadzie wielorodzinnej na Rybnej oraz w leśniczówce na Stonowie
Pokoje gościnne (opłata obejmuje VAT 8%) - stawki za 1 dobę
 • Pobyt za jedną lub 2 doby od osoby  65 zł
 • Pobyt powyżej 2 dób od osoby  60 zł
 • Pracownicy parków narodowych z najbliższą rodziną (dzieci, współmałżonek), członkowie Rady Naukowej Parku przebywający w celach służbowych, studenci odbywający praktyki, osoby współpracujące z parkiem w zakresie badań naukowych, inwentaryzacji przyrodniczej, edukacji - przebywające służbowo  45 zł
 • Dzieci do lat 5 nie korzystające z oddzielnego miejsca  30 zł

Rezerwacja

Rezerwacja noclegów w pokojach gościnnych pod numerem telefonu:

881 950 267 lub email: zbigniewj@bgpn.pl

Pobyt z psem
Z racji położenia obiektów noclegowych w strefie ochrony czynnej Babiogórskiego Parku Narodowego przyjazd z psem jest niemożliwy.

Regulamin wynajmu pokoi gościnnych w osadach służbowych Babiogórskiego Parku Narodowego